درباره ما
تاریخ بروزرسانی: 1397/07/03

در دنیای مدرن امروز و گستردگی بالای کالاها و خدمات انتخاب و خرید به صورت سنتی روشی از کار افتاده می باشد زیرا انتخاب کالایی که بالاترین کارایی و هماهنگ ترین ویژگی را مطابق با سلیقه و هدف خریدار داشته باشد دشوار است.

با توسعه اینترنت و ابزارهای مرتبط طی سالهای اخیر شیوه خرید نیز به سرعت در حال تغییر است.

در این راستا سبد با همکاری معتبرترین واردکننده ها و سازندگان تلاش می کند تا محیطی را فراهم آورد که تجربه دلپذیری برای مشتریان خود ایجاد نماید.

سبد با حذف واسطه ها و ارتباط  مستقیم با مشتریان و درک اهمیت بالای قیمت گذاری همواره تلاش می کند تا پایین ترین قیمت ها را به همراه بالاترین خدمات ارائه نماید.

سبد با بهره بردن از متخصصان و کارشناسان ویژه تمام تلاش خود را می کند که تنها کالاهای با اصالت  به همراه اطلاعات دقیق را به مشتریان خود ارائه نماید همچنین در راستای حمایت از حقوق مشتریان سبد 7 روز امکان بازگرداندن کالا را برای مشتریان خود فراهم نموده (برای آگاهی از شرایط به قوانین استفاده از سایت مراجعه نمایید) که طی این زمان مشتریان می توانند از سلامت اصالت کالای خریداری شده اطمینان حاصل نمایند.

همچنین سبد همواره نهایت تلاش خود را در جهت بالا بردن کبفیت ارائه کالا و خدمات در جهت هر چه دلپذیرتر شدن تجربه مشتریان خود به کار می گیرد.